
Потужний Ручний Пилосос VC028 Акумуляторний Пилосос для Дому та Машини Компактний Автопилосос Бездротовий
2 099 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 485365028
Отримайте цих позицій безкоштовно при покупці «Потужний Ручний Пилосос VC028 Акумуляторний Пилосос для Дому та Машини Компактний Автопилосос Бездротовий»
Потужний Ручний Пилосос VC028 Акумуляторний Пилосос для Дому та Машини Компактний Автопилосос Бездротовий
Завдяки безщітковому високопродуктивному двигуну, розробленому за спеціальною технологією, пилосос здійснює всмоктування з потужністю до 200 Вт, що є високим показником для такого приладу. На практиці це підвищує якість прибирання – пилосос ефективно очищає сидіння, килими, багажник та підлогу авто. А також чудово допоможе здійснити прибирання в будинку. Впорається з крихтами на столі і легко видалить шерсть вихованця з дивана та килимів.


Для очищення забруднень з різних поверхонь і важкодоступних місць призначений комплект з 3-х насадок: щіткова, щілинна та шлангова. Використання насадок гарантує максимально якісне прибирання між сидіннями, у щілинах та кутах, а також збирання складних видів сміття, вовни, ниток, волосся.

Що стосується зручності експлуатації, то для користувача буде перевагою легкість (0,6 кг) та компактність пилососа, а також ергономічна ручка. Додатковим плюсом є продумана конструкція пилозбірника об'ємом 0,2 л, який легко відкривається одним натисканням та очищується. Контейнер та фільтр знімні – їх можна мити під водою.
Автопилосос оснащений HEPA-фільтром, що ефективно очищає повітря. Фільтр можна використовувати повторно, очистивши, промивши і просушивши. У порівнянні зі звичайним інструментом для прибирання, портативний електро пилосос легкий та компактний, не займає багато місця в будинку та гаражі.
Бездротовий автомобільний пилосос – помічник для догляду за салоном машини та прибирання будинку, а також чудовий подарунковий варіант для автомобілістів та автолюбителів.
- Сила всмоктування: 1 швидкість: близько 9300 Па; 2 швидкість: близько 14000 Па;
- Час автономної роботи: 1 швидкість: близько 30 хвилин; 2 швидкість: близько 18 хвилин;
- Потужність: 100 Вт;
- Матеріал: Корпус із АБС-пластику;
- Рівень шуму: <75 дБ;
- Час зарядки: близько 4:00;
- Колір: чорний + фіолетовий;
- Тип фільтра: миючий та екологічно чистий фільтр (HEPA);
- Місткість акумулятора: 2000 мАг * 3 (сумарно 6000 мАг)
- Об'єм пилозбірника: 0,2 л
- Розмір пилососу: 356х95.5х79 мм
- Область застосування: Автомобіль / будинок / офіс / дача
Комплектація
- Портативний бездротовий пилосос * 1
- щілинна насадка * 1
- насадка - щітка * 1
- гофрований шланг * 1
- перехідник * 2
- кабель для заряджання TYPE-C*1
- Посібник користувача *1.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Aspiring |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Ручний (автомобільний) |
| Споживана потужність | 70 Вт |
| Тип прибирання | Суха , Волога |
| Потужність всмоктування | 65 Вт |
| Живлення | Спеціальний акумулятор |
| Тип пилозбірника | Контейнер |
| Тип вихідного фільтра | Інший |
| Об'єм пилозбірника | 0.35 л |
| Тип труби всмоктування | Складова |
| Положення регулятора потужності всмоктування | корпус |
| Кількість щіток в комплекті | 3 |
| Фільтр тонкої очистки | Так |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Час роботи від акумулятора | 30 хв |
| Час заряду акумулятора | 3 годин |
| Колір корпусу | Чорний |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Рівень шуму | 75 дБ |
| Користувацькі характеристики | |
| Напруга | 5 В |
| Потужність | 100 Вт |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 2 099 ₴











