
Квадрокоптер іграшка дрон із камерою E99 K3 Max для дітей дитини на подарунок + 100 м. 15 хв. + кейс/батайрейк
2 198 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: E99 K3 Max
Квадрокоптер іграшка дрон із камерою E99 K3 Max для дітей дитини на подарунок + 100 м. 15 хв. + кейс/батайрейк
Квадрокоптер E99 K3 Max — це чудові технічні можливості та стильний дизайн за приємною ціною. Користування цим літальним апаратом подарує незабутні відчуття пілотам-початківцям і досвідченим пілотам.
Квадрокоптер E99 K3 Max крута новинка, радіокерована іграшка за доступною ціною. Цей дрон стане чудовим вибором для використання в розважальних цілях або навчанні. Компактний дрон складаного типу виготовлений із високоякісних матеріалів, має колекторні мотори та базові функціональні можливості.
Коптер має дві камери, може створювати чудові фотоякості та відео з висоти, транслюючи їх від першої особи. Для додаткової зручності літальний апарат обладнаний нижньою камерою, що відіграє роль оптичного датчика.

Особливості польоту:
- Радіус польоту: до 100 метрів;
- Час польоту: до 20 хвилин;
- У квадрокоптері є 3 рівні швидкості польоту, що дозволить отримати більше задоволення від польоту;
- Авто зліт та посадка;
- Функція – передача фото, відео в реальному часі на смартфон із можливістю запису;
- Режим Headless (безголовий режим);
- Оптимізована програма для пересування та трюків;
- Синхронізація з пристроями iOS та Android.
- Функція визначення жестів-дозволяє робити фото і відео одним одним помахом руки;
E99 K3 Max вирізняється легким і комфортним керуванням, з яким точно зможе впоратися новачок. Цей безпілотник є чудовим варіантом для користувачів, які хочуть навчитися пілотування. У ньому багато функцій і режимів , які допомагають швидко освоїти керування.
Інтелект дрона вражає функціями:
- · регулювання швидкості;
- · автоматичний зліт і посадка;
- · повернення додому;
- · безголовий режим;

Окремо треба зазначити можливості камер: камера 4К забезпечена кутом регулювання 90° і тіневим об'єктивом для створення барвистих кадрів. Нижня FULLHD забезпечує стабільний політ навіть у сутінку.

E99 K3 Max — це маленький помічник, який покаже мальовничі пейзажі з висоти пташиного польоту навіть у сутінку завдяки потужній світлодіодному підсвітці. А акумулятор об'ємом 1800 мА·год дасть змогу насолоджуватися польотом упродовж 20 хвилин на дистанцію до 150 метрів!
Квадрокоптер обладнаний барометром для надійного польоту, кількома режимами швидкості, автоматичним зльотом і посадкою, безголовим режимом, функцією повернення.

Комплектація:
- Квадрокоптер: 1 шт
- Пульт дистанційного керування: 1 шт
- Акумулятор: 1 шт
- Захисна рамка: 4 шт
- Запасні лопаті: 4 шт
- Зарядний кабель: 1 шт
- Викрутка: 1 шт
- Кейс для зберігання і транспортування: 1 шт
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | UKR-Drone |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип бездротового зв'язку | Радіоканал зв'язку |
| Наявність відеокамери | FPV (wi-fi) |
| Радіус дії | 100 м |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Колір корпусу | Чорний |
| Автопілот | Ні |
| Ємність акумулятору | 1800 мА/год |
| Тип | Навчальний |
| Час польоту | 15 хв |
| Основні | |
| Ліцензійна модель | Да |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип призначення | Потужний дрон, квадрокоптер E99 K3 Max Дрони з автопілотом, Квадрокоптер із камерою 4 к і FPV (Беспілотники, Dron) |
| Висота | 499 мм |
| Ширина | 214 мм |
| Вага | 92.5 г |
| Довжина: | 211 мм |
| Ємність акумулятора | 1800.0 |
| Кількість акумуляторів | 1 шт. |
| Тип моделі | Квадрокоптер |
| Частота керування іграшки | 2.4GHz |
| Тип електродвигуна | Колекторний |
| Комплектація | KIT |
| Час роботи від акумулятора | 20 хв |
| Роздільна здатність відеокамери | 2160p (4K) |
| Час заряджання акумулятора | 1.5 час |
| Кількість каналів | 4 |
| Вікова група | Від 15 років і старше |
| Двигун | Електричний |
| Напруга акумулятора | 3.7 В |
- Ціна: 2 198 ₴













